Loading...

auto jako na dlani

Víme co je pro Vás důležité

Společnost Fors trade, s.r.o. byla založena v roce 2015 s cílem získat zákazníka, který se bude cítit vyjímečně při nákupu svého nového vozu. Za tímto účelem získala velmi renomovaného partnera v oblasti prodeje automobilů, firmu S+W Automobily, s.r.o. V roce 2017 jsme realizovali otevření vlastního showroomu, kde nabízíme širokou škálu vozidel k prodeji i pronájmu, převážně značky Mercedes Benz.

Všechna nabízená vozidla jsou ihned k dostání na naší pobočce. Na zakoupená vozidla se vtahuje záruka a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Na přání zajistíme výhodné financování. Veškeré formality nutné k provozu vozidla vyřídíme za Vás a Vy dostanete auto jako na dlani. Zavolejte nám ještě dnes, nebo nám napište a získejte tak svůj nový vůz v co nejkratší době! Podívejte se na naší aktuální nabídku a vyberte si auto za mimořádnou cenu!

Pronájem vozu s řidičem

Nechte se svést...

Naše společnost nabízí k pronájmu vozidla se zkušeným a profesionálním řidičem. Do cíle vaší cesty dojedete vždy včas a bezpečně. Spolehlivý osobní řidič, který je zde pro Vaše potřeby denně 24/7. Řádně vyškolen a patřičně dikrétní. Náš řidič Vám pomůže s nákupy, nebo Vás dopraví včas a bezpečně na jakékoliv místo.

Flexibilní služby

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy vozů

Rezervujte si vybraný vůz ještě dnes a nechte se příjemně překvapit vysokou úrovní našich vozů i profesionálním přístupem. Přistavení vozu kdekoli po Praze je zdarma!.

Jsme spolehlivý partner pro Vaší firmu, který Vám zajistí potřebná vozidla pro Vaše podnikání. Bude nám potěšením připravit pro Vás nabídku na míru.

Nabízené vozy jsou k dispozici na skladě. Při nákupu vozidla s ním můžete ihned odjet a to platí i v případě jejich pronájmu. Stačí Vám k tomu jen doklad totožnosti, složení kauce a podepsání odpovídající smlouvy. Všechna vozidla jsou pojištěna v rámci Evropské Unie.

Tuto službu připravujeme

Proč si vybrat nás

Protože jsme připraveni poskytnout zákazníkovi nejlepší servis
Bohatý výběr modelových řad

Všechny nabízené vozy naší společností jsou k dispzici skladem.

Garance původu vozidla

Zaručujeme původ vozidla, jeho stav a počet najetých kilometrů.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi

Veškeré formality nutné k provozu vozidla jsou již vyřízeny při převzetí vozidla.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem vozů

Půjčit si vybraný vůz nebylo nikdy jednoduší. Pociťte rozdíl a vyzkoušejte naší autopůjčovnu.

Vaše cesta v novém voze, začíná u nás

Řídit auto od nás znamená úsporu financí i času. REZERVACE NAPIŠTE NÁM